Obchodní podmínky a reklamační řád

Obchodní podmínky a reklamační řád

Tyto obchodní podmínky platí pro internetový obchod SABAI na http://sabaibrno.cz/ provozovaný firmou Black Rose Spa a.s. a objednavatele (kupujícího) zboží. Řídí se platnými zákony ČR a zákony platnými v EU.

1. Objednání zboží

Objednávka je možná pouze formou vyplnění a odeslání objednávky na stránkách http://sabaibrno.cz/. Prodejce si může vyžádat potvrzení objednávky (autorizaci). Objednávka zboží je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká a stává se pro obě strany závaznou zaplacením zboží prodejci. Potvrzení o přijetí objednávky, včetně její rekapitulace, ceny a platebních instrukcí bude obratem odesláno na e-mailovou adresu objednavatele.

2. Dodací a platební podmínky

Po odeslání objednávky dojde k registraci zakázky a objednávající dostane ihned obratem rekapitulaci objednávky na jím uvedenou e-mailovou adresu, variabilní symbol pro platbu, částku k platbě včetně poštovného a bankovní spojení. Objednávku vám zasíláme prostřednictvím České pošty a.s. jako doporučenou zásilku. Platbu za zboží lze provést platební kartou prostřednictvím platební brány webu sabaibrno.cz nebo na pobočce hotově či platební kartou.

3. Termín dodání

Poukazy SABAI jsou na skladě, proto mohou být dodány ihned po úhradě,nebo si je můžete na Vaše přání vyzvednout na vybrané pobočce osobně.

4. Vrácení zboží

Kupujete-li zboží jako soukromá osoba, máte možnost od objednávky do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit (v souladu se zákonem č. 367/2000). V tomto případě Vás prosíme o následující: • odeslání písemné Žádosti od odstoupení smlouvy na adresu provozovatele (uveďte zde číslo objednávky, datum nákupu a číslo účtu, kam má být platba vrácena) o zboží musí být nepoškozené, v původním obalu, nepoužívané, kompletní (tj. Příslušenství, záruční list atd) o kupující musí prokázat originál dokladu o koupi o zboží neposílejte na dobírku o zboží doporučujeme pojistit • osobní vrácení zboží na adrese provozovatele – SABAI Brno, Pekařská 7/400, 602 00 Brno Při dodržení výše uvedených podmínek pro vrácené zboží Vám zašleme peníze za zboží převodem na Váš účet a to nejpozději do 10 pracovních dnů od fyzického obdržení zboží. Do garance vrácení peněz nejsou započítány náklady spojené s dopravou a expediční poplatky. V případě nesplnění výše uvedených podmínek /např. zaslání zboží zpět bez Žádosti od odstoupení smlouvy s náležitými údaji/, nebude na odstoupení od smlouvy brán zřetel a zboží bude na náklady odesílajícího vráceno zpět.

5. Storno objednávky

Prodávající si vyhrazuje právo storna objednávky, jejíž předmětem je zboží, které se již nevyrábí nebo nedodává. V tomto případě bude ihned a bez odkladu kontaktovat kupujícího. V případě, že již kupující zaplatil kupní cenu, bude mu tato částka v nejkratším možném termínu převedena zpět na uvedené číslo účtu. Storno podmínky pro on-line rezervace jsou uvedeny u každé jednotlivé rezervace a můžou se lišit v závislosti od cenového zvýhodnění.

6. Reklamace

Při dodání zboží je kupující povinnen překontrolovat zboží ihned po jeho převzetí. Jeví-li zboží zjevné vady, je kupující povinen reklamovat toto zboží u prodávajícího ihned, nejpozději následující den. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Při osobním odběru v provozovně je kupující povinen zkontrolovat zboží při jeho přebírání. Jeví-li zboží zjevné vady, je kupující povinen reklamovat toto zboží u prodávajícího ihned. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Vznikne-li nárok na reklamaci, vyplňte prosím reklamační formulář a zašlete zboží na adresu provozovatele (včetně čísla objednávky, data nákupu, daňového dokladu, záručního listu a podrobného popisu vady). Zboží musí být nepoškozené, v původním obalu, nepoužívané, kompletní). Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů počínaje dnem uplatnění reklamace (pokud nedojde k jiné dohodě mezi prodávajícím a kupujícím).

7. Záruky

Poukaz má neomezenou platnost, pokud není uvedeno jinak, např. u bonusových certifikátů, které může zákazník získat jako dárek za nákup a pod. Obdarovaný si může vybrat službu na poukaze uvedenou, nebo si případně vybrat jinou proceduru a rozdíl v ceně doplatit. Na poukaz nelze čerpat levnější službu a žádat o vrácení rozdílu v ceně. Podmínky na čerpání poukazu jsou zaslány společně s poukazem a obdarovaný by se jimi měl ve vlastním zájmu řídit.

8. Poštovné a balné

Cena poštovného je počítáno dle tarifů České pošty s.p.. Slevy které uplatňujeme lze uplatnit jen na ceníkovou cenu. Na jeden nákup je možné využít jen jednu slevu.