Ceník Pekařská

Zde můžete zakoupit dárkové certifikáty. Obdarovaní je můžou využít v provozu Pekařská Brno po předchozí telefonické rezervaci termínu.
Chcete-li si přímo rezervovat termín masáže, zvolte rezervaci on-line.

Aromaterapeutická olejová masáž

Velmi oblíbená aromaterapeutická procedura spojuje působení tropických vůní s uklidňující masáží. Obsahuje prvky tradiční thajské masáže, akupresury a indické ajurvédy. Podle vaší chuti si můžete vybrat z několika olejů. Hledáte-li relaxaci, Aroma masáž je pro vás ta správná volba.

Aroma 60 min.
1290.00 Kč
Aroma 90 min.
1590.00 Kč

Klasická thajská masáž

Tradiční thajská masáž, více než dva a půl tisíce let staré umění, původně provozované mistry léčení výhradně v buddhistických chrámech. Její účinnost vychází z působení na tlakové body, kterými se ovlivňují energetické toky v těle. Masáž stimuluje krevní oběh, uvolňuje energetické blokády, zlepšuje vylučování toxinů z těla, odstraňuje bolesti, napětí a ztuhlost svalů a kloubů, zbavuje pocitu únavy a nervového vyčerpání, zvyšuje flexibilitu těla. Masáž nevyžaduje použití olejů.
Thai 60 min.
990.00 Kč
Thai 90 min.
1290.00 Kč

Masáž zad

Ulevte svým zádům speciální kombinací masážních technik zaměřených na šíji, ramena, křížovou a bederní oblast. Nahřáté bylinné balíčky (pouze u varianty 60 min.) působí do hloubky a spolu s kafrovo-mentolovými mastmi a aromatickými oleji uvolňují zatuhlé svaly. Pravidelné opakování procedury může přinést úlevu od chronických potíží zad.

Back 45 min.
790.00 Kč
Back 60 min.
1290.00 Kč

Masáž bylinnými balíčky

masáž bylinkyVrcholným zážitkem je povzbuzující horká olejovo-bylinná masáž. Balíček thajských bylin zahřátý nad párou příjemně voní, jitří smysly a proniká do dýchacích cest. Ohřáté bylinné balíčky působí po přiložení na tělo do hloubky, otevírají póry, nahřívají zatuhlé svaly a klouby, uvolňují napětí v těle. Následuje olejová masáž revitalizující mysl a harmonizující tělesné pocity. Vyberte si jednu z variant: směs thajských bylin, zelený čaj, levandule nebo eukalyptus.

Ritual 90 min.
1590.00 Kč

Masáž nohou

foot massageAkupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech − reflexologie. Patří mezi vrcholy thajského masážního umění. Foot Nirvana nejenom navozuje pocit okamžité úlevy a lehkost chůze, ale jejím hlavním přínosem je celkové energetické probuzení organizmu způsobené stimulací energetických drah.

Foot 30 min.
590.00 Kč
Foot 45 min.
790.00 Kč
Foot 60 min.
990.00 Kč

Těhotenská masáž

foot massageI maminkám v období těhotenství a po porodu nabízíme masáž se zaměřením na oblast bříška, šíje, ramen a zad. Ve vyšším stupni těhotenství leží maminka na boku. Při této masáži nestimulujeme reflexní body na chodidlech, uších a dlaních. Přečtěte si další informace o masáži v těhotenství a po porodu.

Mamma 60 min.
1290.00 Kč

Detoxikační procedura

Zahřívací procedura, při které je do celého těla vtírána kombinace bylinného pudru a oleje ze speciální směsi bylin s antibakteriálními, antiseptickými, přírodně antibiotickými a stahujícími účinky.
Herbal Spirit 60 min.
1590.00 Kč
Herbal Spirit 90 min.
1890.00 Kč

Twiggy

Pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšení kvality pokožky nabízíme dvě procedury:
Coffee Slim
Jemný kávový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a připraví tělo pro zeštíhlující zábal z mořských řas, guarany, listnatce kopinatého a citroníku. Masáž kávovým olejem napomáhá odbourání podkožního tuku.
Black Pepper
Horké bylinné balíčky obsahující černý pepř, zázvor, mentol, kurkurmu, sůl, muškátový oříšek, hřebíček a tamarind spolu se speciálním pomerančovým olejem s výtažky skořice odvodní, prokrví a celkově zlepší stav pokožky.
Twiggy 90 min.
1890.00 Kč

Coconut Dream

Komplexní regenerační procedura celého těla spojená s olejovou masáží. Přírodní kokosový peeling odstraní z kůže odumřelé keratinové buňky a kůži prokrví a připraví pro blahodárnou masáž panenským kokosovým olejem, který je vyjímečný svými zvláčňujícími účinky. Pleť obličeje a dekoltu bude zvlášť jemně ošetřena originálními kokosovými balíčky. Následuje vmasírování omlazující kokosové masky.
Coconut Dream 90 min.
1890.00 Kč

Hot Stones

hot stonesPrvní zmínky o použití nahřátých kamenů při péči o tělo pocházejí z Asie a datují se 3000 let před n.l.. Dnes je použití horkých lávových kamenů velmi populární na celém světě a existuje v bezpočet různých variací. Nahřáté lávové kameny se přikládají na tělo (záda, dlaně), příjemně prohřívají organizmus do hloubky a působí na harmonii energetických drah. Následně se použijí horké kameny v kombinaci s olejem pro provádění masáže. Zákazník si může vybrat libovolný olej z naší nabídky.

Hot Stones 90 min.
1890.00 Kč

obálka

obalkaLuxusní obálka z ručního papíru - pro luxusní pocit z dárku. Ruční papír obsahuje okvětní lístky a listy tropických rostlin.

dárková obálka na certifikát
30.00 Kč

Doplňkové masáže

Visage je oživující a osvěžující masáž obličeje a dekoltu. Provádí se za pomoci originálních obličejových balíčků plněných kokosem či směsí bylin a vitamínové či kokosové pleťové masky.
Při masáži Hand reflexology můžete dopřát svým rukám speciální péči. Jemný peeling a následná tlaková masáž zprůchodní energetické dráhy a dodá pocit lehkosti. Doporučujeme především pro ty, kteří mají paže namožené z práce na PC nebo manuální prací.
Forever young je revitalizační reflexní masáž šíje, zad a ramen obohacená horkými bylinkovými balíčky spojená s antistresovou masáží obličeje, dekoltu a hlavy.
Sitting Point - masáž stvořená pro dnešní dobu. Vlivem sedavého zaměstnání a nedostatku každodenního pohybu dochází k nepříjemným bolestem v křížové a bederní oblasti a zkracování sedacích svalů. Při masáži jsou uvolněny celé nohy, sedací partie, páteř bederní i krční.

Visage 30 min.
790.00 Kč
Relax 30 min.
590.00 Kč
Forever Young 45 min.
990.00 Kč
Hand reflex 45 min.
790.00 Kč
Sitting point 45 min.
790.00 Kč

kredit

Nákupem kreditu za 5 000 Kč získáváte objemovou slevu 10% a možnost časově neomezeného čerpání služeb až do hodnoty 5 555 Kč.
kredit
5555.56 Kč
kredit
3000.00 Kč
kredit
2000.00 Kč