Dárkové certifikáty

Exkluzivní dárek pro Vaše nejbližší.

Získat ho můžete i ve Vánočním provedení.

Univerzálny a Vianočný darčekový certifikát.

Dárkový certifikát si můžete zakoupit na pobočce v Pekařské ulici 7 v Brně nebo prostřednictvím e-shopu . Věnujte, prosím, chvíli výběru masáže .

Náš dárkový certifikát je časově neomezený!

Nákupem většího množství certifikátů získáte množstevní slevu až 20% a neriskujete, že jejich platnost vyprší.

Několik tipů pro váš nákup:

Dárkový certifikát získáte v elegantní obálce Sabai nebo si můžete koupit obálku z thajského ručně vyrobeného papíru.

Před jeho čerpáním si, prosím, domluvte termín masáže telefonicky a certifikát si, prosím, přineste s sebou.

Obchodní podmínky pro dárkové certifikáty:

  • Platnost certifikátu není časově omezená. Vyhrazujeme si však právo ukončit platnost dárkových certifikátů. V takovém případě budeme zákazníky informovat 12 měsíců předem na našich webových stránkach.
  • Peníze za dárkové certifikáty nevracíme.
  • Zákazník je povinen předložit dárkový certifikát před poskytnutím masáže. Ztracené či značně znehodnocené certifikáty nebudou akceptovány.
  • Nevyzvednuté objednávky dárkových certifikátů budou po 12 měsících považované za opuštěnou věc a budou zničeny.

V Brně 1.10.2018

UPOZORNĚNÍ

Společnost Black Rose Spa a.s. (provozovatel masáží v provozovně Pekařská 7, Brno a provozovatel eshopu sabaibrno.cz) prodává dárkové certifikáty s neomezenou dobou platnosti. Tato skutečnost je na těchto certifikátech vyznačena. Dárkové certifikáty, které zákazníci zakoupili u jiných subjektů a které mají vyznačenou platnost certifikátu do konkrétního data (zpravidla 1 rok od data nákupu), přijímáme k čerpání výhradně do data platnosti uvedeného na tomto certifikátu. Prosíme, nepožadujte od recepčního personálu vyjímku, jelikož tuto vám není schopen udělit. Děkujeme za pochopení.
Případné výhrady adresujte, prosím, společnosti, u které jste nákup realizovali (adresu a identifikační údaje prodávajícího subjektu naleznete na daňovém dokladu, který jste při koupi obdrželi).