LOCKDOWN: Masáže nesmíme poskytovat, provozovny máme zavřené. Dárkové certifikáty ale můžete obdržet elektronicky, emailem, během několika minut.

kariéra


...

Do našeho týmu v Praze a v Brně hledáme pracovníky na pozici front office - recepční. Hlavní náplní práce je aktivní kontakt se zákazníky. Angličtina nutná. Vhodné i pro absolventy bez praxe. Možnost plného i částečného úvazku na HPP i DPP.
Otevřeno máme 361 dnů v roce, o sobotách, nedělích i svátcích. Pracujeme na směny, obvykle od 9:00 do 21:30. Časy se můžou mírně lišit podle otvírací doby a vybavení jednotlivých provozoven. Půlené směny jsou možné. Práce o víkendech a o svátcích se přiděluje spravedlivě.
Nástupní mzda při HPP je 24 000 Kč brutto (cca 20 000 netto),
s navýšením po 3 měsících na 26 000 Kč brutto (cca 21 500 netto)
s navýšením po 6 měsících na 28 000 Kč brutto (cca 23 000 netto). Navýšení jsou podmíněna splněním dovednostních kritérií.
+ příplatky za víkendy a státní svátky (průměrně 1 000 Kč měsíčně netto podle skutečnosti)
+ příplatek 15% za léto (cca 3 000 Kč měsíčně netto za práci v červenci a srpnu)
+ příplatek 25% za Vánoce (cca 3 300 Kč netto za práci v prosinci / lednu)
+ benefity (stravné cca 1600 Kč měsíčně a masáže zdarma).
Nabízíme možnost kariérního růstu - tato pozice je odrazovým můstkem k vyšším pozicím v naší skupině.

Značka SABAI za 15 let své existence získala řadu příznivců z politického, sportovního, kulturního i společenského života. Staňte se součástí týmu a spoluvytvářejte vysoký standard služeb v exkluzivním prostředí. Přidejte se k nám a podílejte se na rozvoji sítě poboček SABAI v Čechách a na Slovensku.

Máte-li otázky, napište nám své telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Mám zájem o práci
Mám otázku